Hakkımızda

Hakkımızda

#EnYeniWeb Ne Yapar

En Yeni Web Sayfası ile Yeni Web Tasarıma Sahip Olun


Mobil Uyumlu , Profesyonel Web Sitelerine 299 TL 'den başlayan Hosting Ücreti İle Web Sitesi Yaptırma Bedeli Ödemeden Sahip Olun
En Yeni Web olarak sizin Web Tasarım işlerinize talibiz. Türkiye’de 17 yıldır sektörde faaliyet gösteren firmamız sizler içinde kaliteli hızlı ekonomik Web Sayfaları hazırlamaktadır. 

Yıllık ödediğiniz hosting ücreti karşılığında Ücretsiz onlarca sektör ve yüzlerce web tasarım arasından sizin ihtiyacınıza uygun Web Sayfalarını seçebilirsiniz. Böyle bir Web Sitesine sadece yıllık barındırma ücreti ödeyerek Ücretsiz Web Sitesi sahibi olabilirsiniz. Sizin Yapmanız Gereken Tek Şey Sektörünüze uygun Web Sayfalarından birini seçerek web tasarım konusunda uzman ekibimizle iletişime geçmek. Ayrıca seçmiş olduğunuz Web Sayfasındaki bütün görsel ve yazılara da sahip olacaksınız. Kendinize uygun düzeltmeleri de Yönetim Panelimizden hiçbir kod bilgisine gerek kalmadan Word programında yazı yazar gibi Facebook kullanmak kadar basit şekilde Web Sayfanızı Güncelleyebilirsiniz.

Web tasarım aşamaları nelerdir?

 

Ücretsiz Mobil Temalar & Responsive ,Tablet, TelefonAndroid. iOS. Windows. Mükemmel Görünümler.

Web Sitenizi En yeni web Tasarımlarından seçtiğinizde ;tamamı Responsive, duyarlı / uyumlu web tasarımlar , mobil cihazlara da Tam uyumlu web siteleri

Web Yazılım , Seo ve Optimizasyon , Sosyal Medya Entegrasyonu

Web sayfası Hizmetleri ile; farklı bir internet sitesi en yeni web sayfası farklı ile yaşayın. Bununla beraber arama motorlarında bulunabilirlik üst sıralara çıkabilme google adwords reklamları verme hizmetini konusunda yardım alabilirsiniz. Sosyal medya web sayfanızla birlikte etki bir şekilde kullanmanızı sağlamak için buradayız. Web sayfası alan müşterilerimize ücretsiz soysal medya Twitter , Facebook , Instagram hesaplarınızı ücretsiz açmaktayız. Diğer Sosyal Medya hesaplarınızı da Facebook, Twitter, Google+, instagram, Linkedin, Tumblr, Vine, Periscope, PVkontakte, del.icio.us, Pinterest, Flickr, Last.fm, Pondr, Yelp, Hi5, Snapchat, Cyber Dust, Reddit, Meetup, Path, Newsstand, Disqus, Stumbleupon, Peach, Yazarkafe, Technorati, Tuenti, Smugmug Mylife, Skyrock, Zorpia, Yonja, Flipboard, App.net, Esosyal, Deviantart, Connect, so.cl, Myspace, Youtube, Dailymotion, Vimeo oluşturup sitenizle entegrasyon sağlıyoruz.

Kolayca Yönetilebilir Web Sayfaları

Üstelik Web Sitesi Bedava , Mobil Uyumlu Ekonomik Websiteniz Teknik Bilgiye Gerek Kalmadan Bilgisayar , Tablet , Cep Telefonu İle %100 Uyumlu.
Yıllık 299 TL'den başlayan Hosting Ücretleri Ödeyerek Web Sayfasına Ücretsiz Sahip Olun

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  En Yeni Web'in Amacı; Web Sitesi İhtiyacınızı profesyonel bir hizmet ile kolaylaştırmaktır.

 • Vizyonumuz

  Yıl Boyu Tek ücret ödeyerek bütün hizmetlerden yaralanırsınız. Yıl içinde istediğiniz kadar destek alabilirsiniz

 • Kalite Politikamız

  Bütün Yazılımlarımız Kendimize ait 

  En Yeni Web Tasarım Firması olarak geliştirdiğimiz kendi yazılımımız sayesinde gerek Devlet Kurumları gerek Web Sayfasına sahip olmak isteyen işletmeler veya bireysel müşterilerimizin başta web tasarımı olmak üzere ihtiyaçlarını ekonomik hosting ücretleri karşılığında ücretsiz olarak sunmaktır.